TÜRKİYE’NİN PERFORMANS YILDIZI CALDİNİ, AUTOMECHANIKA İSTANBUL 2022’DE!

TÜRKİYE’NİN PERFORMANS YILDIZI CALDİNİ, AUTOMECHANIKA İSTANBUL 2022’DE!

Caldini Kimya olarak, 2-5 Haziran tarihlerinde, Türkiye’nin lider uluslararası fuarı Automechanika İstanbul’daydık!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen oldukça yoğun katılımın olduğu fuarda, Caldini Kimya standına ilgi büyüktü. Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçileri ve bayilik yöneticilerini ağırladığımız fuar oldukça verimli ve keyifli geçti. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Önümüzdeki fuar ve etkinliklerde görüşmek üzere.

Caldini Kimya Yeni Reklam Filmi Yayında

Caldini Kimya Yeni Reklam Filmi Yayında!

Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini, marka iletişim çalışmalarını genişletiyor.
30 yılı aşkın süredir aerosol üreten Caldini Kimya, başta sprey boya olmak üzere birçok faklı alanda ürün yelpazesini genişletti ve bu yatırımlarını son tüketiciye duyurarak marka bilinirliği arttırmak amacıyla, reklam ajansı Queen of Ad ile reklam çalışmalarına hız verdi.
Bu birlikteliğin ilk projesi Kadir Çöpdemir’in oynadığı reklam filmi oldu.
HKA Films prodüksiyonu ve Korhan Bozkurt yönetmenliğinde çekilen reklam filminde, ünlü oyuncu Kadir Çöpdemir, tamir ustası rolü ile karşımıza çıkıyor.

Reklamveren: Caldini Kimya
Reklamveren Yetkilisi: Necmeddin Kapan
Reklam Ajansı: Queen of Ad
Ajans Başkanı: Serap Özer
Kreatif Ekip: Selçuk Alabaş, Pınar Çıtak, Sevgi Kopal, Uğurcan Özaltın
Prodüksiyon Şirketi: HKA Films
Yönetmen: Korhan Bozkurt

Blog

Caldini Motivasyon Kampı

Caldini Ailesi olarak hem geride bıraktığımız 2021 yılını değerlendirmek hem de 2022’ye dair yeni hedef ve stratejiler belirlemek amacıyla, Motivasyon Kampı’nda bir araya geldik. Kocaeli’nin Yuvacık ilçesinde düzenlediğimiz kamp etkinliğimizde, yükselen motivasyonumuzla birlikte, 2022’ye hazırlandığımız bir çalıştay da gerçekleştirdik. Büyüme stratejilerimiz kapsamında, 2022 Ocak ayı itibariyle hırdavat-nalbur ve otomotiv grubunu daha önce belirlediğimiz stratejilere göre net çizgilerle ayırdık. Bu nedenle Caldini olarak sahada iki branş için iki farklı ekip ile yola devam etme kararı aldık, gerekli altyapılarımızı oluşturmaya yönelik toplantılarımızı gerçekleştirdik. Amacımızı, Caldini kalitesini, otomotiv sektöründe olduğu gibi hırdavat-nalbur sektöründe de Türkiye geneline ulaştırmak olarak belirledik. Bizim için oldukça verimli geçen Motivasyon Kampı’nı, önümüzdeki süreçlerde istişare toplantılarımızı yılda iki kez yapma kararıyla noktaladık. Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini, 2022’de de sizinle büyümeye ve gelişmeye devam edecek.

Blog

Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini, Automechanika İstanbul Plus Fuarı’nda!

Caldini,otomotiv endüstrisi profsyonellerinin buluştuğu Automechanika İstanbul Plus Fuarı’nda! Messe Frankfurt İstanbul ve Hannover Fairs Turkey iş birliği ile organize edilen Automechanika İstanbul Plus Fuarı, pandemi nedeniyle verilen 2 yıllık aradan sonra, 18-21 Kasım 2021 tarihlerinde kapılarını açtı. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda, binlerce sektör profesyoneli ve ziyaretçi bir araya geldi. Fuar ve Kongre Merkezi’nde fiziksel olarak yapılan Automechanika İstanbul Plus, bu yıl ayrıca uluslararası seyahat kısıtlamaları sebebiyle fuara fiziksel olarak katılım gösteremeyecek profesyoneller için özel olarak geliştirilen dijital platformu ile otomotiv endüstrisine yön verdi. Türkiye ve yurtdışından toplam 27.876 sektör profesyonelinin katıldığı, bu önemli organizasyonda, Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini olarak yer almaktan gururluyuz. Geniş ihracat kapasitemiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimizle, üstün kalite anlayışımızı size ulaştırmak için çalışıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Blog

Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini, 5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nda!

Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini olarak, bu yıl 5.si düzenlenen Uluslararası Hırdavat Fuarı’nda yerimizi aldık. 27-30 Ekim tarihleri arasında, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe katılarak binlerce insanı Caldini kalitesiyle buluşturduk. Nalburiye ve hırdavat sektörünü İstanbul’da bir araya getiren, İstanbul Hırdavat Fuarı’nın bu yıl 5.si düzenlendi. Sektöre dair son gelişmelerin ve teknolojik yeniliklerin sergilendiği 5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, yalnızca son kullanıcı odaklı değil, bayii, toptan ve perakende satın alma profesyonellerini de bir araya getiriyor. Fuar; yerli üreticiler ile dünya markalarını buluşturarak önemli iş birliklerinin de ev sahipliğini yapıyor. Bu önemli fuarda, 350’den fazla ürün çeşidimiz, büyük üretim kapasitemiz, geniş ihracat ağımızla Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini olarak yer almaktan mutluyuz. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Blog

Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini, Kadir Çöpdemir ile reklam kampanyasını başlattı.

Sosyal medya videolarımızda, Türkiye'nin Performans Yıldızı Caldini'nin önemli ürünleri hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Youtube, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal mecralarda aynı anda yayına giren Caldini Performans Ailesi videoları toplumumuzda büyük sevgi gören Kadir Çöpdemir’in katısıyla esprili bir dille sizlerle buluşacak. Her zaman kalitemizi koruyarak ve performansımızı arttırarak yeni sürprizlerle karşınıza geleceğiz. Bunun için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın

Blog

Performans Yıldızı Caldini artık Koçtaş'ta.

Türkiye'nin her yerinde hizmet vermeyi hedef haline getiren Türkiye'nin Performans Yıldızı Caldini, Koçtaş Mağazaları’nda açtığı stant ile ürünlerini müşterileriyle buluşturdu. Yoğun ilgi gösterilen ürünlerimize Koçtaş Mağazaları’nın yanısıra online alışveriş sitelerinden ulaşabilir, Performans Yıldızı Caldini'yi Türkiye'nin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Blog

Türkiye'nin Performans Yıldızı her zaman yanınızda.

Caldini, 380'den fazla ürün çeşidi ile hayatınızın her alanında sizinle birlikte. Sürekli üretiyor, gelişiyor ve güçleniyoruz. Türkiye'nin Performans Yıldızı Caldini Dünya'sında ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz.

Blog

Caldini Ailesi Olarak 10. Yıl Kutlamasında Buluştuk!

Caldini ailesinin en değerli parçası bayilerimizle gelecek stratejilerimizi paylaştığımız, birlikte daha da güçlenip büyümek için attığımız ilk adım olan bayi iletişim platformu toplantısında buluştuk.

Caldini ailesi 10. Yıl kutlamaları kapsamında İstanbul’da buluştu. Birlikte büyük başarılara imza attığımız çalışma arkadaşlarımız ve bayilerimizle geçmişi değerlendirdik, gelecek planlarımızı konuştuk. Caldini Ailesi yepyeni projelerle, emin adımlarla ilerliyor.

Blog

Iap Uluslararası Otomotiv ve Yedek Parça Fuarı'na Katıldık!

28 - 30 Kasım 2014 tarihlerinde IAP Uluslararası Otomotiv ve Yedek Parça fuarındaydık.