Blog

Türkiye’nin Performans Yıldızı Caldini, Kadir Çöpdemir ile reklam kampanyasını başlattı.

Sosyal medya videolarımızda, Türkiye'nin Performans Yıldızı Caldini'nin önemli ürünleri hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Youtube, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal mecralarda aynı anda yayına giren Caldini Performans Ailesi videoları toplumumuzda büyük sevgi gören Kadir Çöpdemir’in katısıyla esprili bir dille sizlerle buluşacak. Her zaman kalitemizi koruyarak ve performansımızı arttırarak yeni sürprizlerle karşınıza geleceğiz. Bunun için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın

Blog

Performans Yıldızı Caldini artık Koçtaş'ta.

Türkiye'nin her yerinde hizmet vermeyi hedef haline getiren Türkiye'nin Performans Yıldızı Caldini, Koçtaş Mağazaları’nda açtığı stant ile ürünlerini müşterileriyle buluşturdu. Yoğun ilgi gösterilen ürünlerimize Koçtaş Mağazaları’nın yanısıra online alışveriş sitelerinden ulaşabilir, Performans Yıldızı Caldini'yi Türkiye'nin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Blog

Türkiye'nin Performans Yıldızı her zaman yanınızda.

Caldini, 380'den fazla ürün çeşidi ile hayatınızın her alanında sizinle birlikte. Sürekli üretiyor, gelişiyor ve güçleniyoruz. Türkiye'nin Performans Yıldızı Caldini Dünya'sında ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz.

Blog

Caldini Ailesi Olarak 10. Yıl Kutlamasında Buluştuk!

Caldini ailesinin en değerli parçası bayilerimizle gelecek stratejilerimizi paylaştığımız, birlikte daha da güçlenip büyümek için attığımız ilk adım olan bayi iletişim platformu toplantısında buluştuk.

Caldini ailesi 10. Yıl kutlamaları kapsamında İstanbul’da buluştu. Birlikte büyük başarılara imza attığımız çalışma arkadaşlarımız ve bayilerimizle geçmişi değerlendirdik, gelecek planlarımızı konuştuk. Caldini Ailesi yepyeni projelerle, emin adımlarla ilerliyor.

Blog

Iap Uluslararası Otomotiv ve Yedek Parça Fuarı'na Katıldık!

28 - 30 Kasım 2014 tarihlerinde IAP Uluslararası Otomotiv ve Yedek Parça fuarındaydık.