Hakkımızda

Caldini Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak 30 yılı aşkın süredir gururla, yerli aerosol üreticisi olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Şirketimizin merkezi ve entegre üretim tesislerimiz İstanbul Gebze Sanayi bölgesinde bulunmaktadır. 3 adet tam otomatik aerosol, 2 adet tam otomatik lineer sıvı dolum makinesi ve ürün çeşitliliğine göre yarı otomatik makinelerle üretim yapmaktayız. Caldini, topluma katma değer yaratmaya odaklı, yüksek kalite standardından taviz vermeyen ve en iyi performans kültürünü ön plana çıkaran, teknik aerosol ve sprey üretimini merkeze alan bir şirkettir.


Abdurrahim Suvay tarafından kurulan firmamız geçtiğimiz süreç içerisinde 15.000 metrekare üretim tesisine kavuşmuştur. Tüm ihtiyacını kendi karşılayabilen ve üretimini tam kapasite sürdüren fabrikamız, Türkiye’nin tek entegre tesisidir. Üretim kapasitesiyle sektöründe lider pozisyonda bulunan Caldini, ürünlerini kendi laboratuvarında geliştirmekte ve bütün gerekli test aşamalarından sonra tüketicisinin hizmetine sunmaktadır. Ar-ge ve tasarım departmanlarımız, ürülerimizde yüksek kaliteyi korumaktadır.


Caldini, inovatif ürün geliştirme stratejileriyle yerel ve global düzeyde hedeflerine ilerlemektedir. Yurt içi satış yapılanmasında iller bazında oluşturmuş olduğumuz 160 adet satış noktası, bayi ve distribütör ağıyla ülkemiz genelinde doğrudan kullanıcı ve tüketicilerimize ulaşmaktayız. Dünya çapında 30’dan fazla ülkeye ürünlerini arz ederek vizyonunu geliştiren firmamız, yerli üretimle bir dünya markası olma konusunda kararlı adımlarla büyümektedir. Caldini ürünleri; endüstriyel, mekanik, kozmetik, boya, tekstil, temizleme, yağ ve katkı grubu olarak ayrılmaktadır. Toplamda 380’i aşkın ürün çeşidiyle sektöründe öncü pozisyondadır. Gebze’deki fabrikasından sonra, Yalova’da da ikinci fabrikasını sprey boya üretmek üzere açan firmamız, sprey boya sektörüne büyük bir yatırım gerçekleştirmiştir.
Hakkımızda
Hakkımızda

Misyonumuz

Şirketin süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet ve üretim alanlarına iyi odaklanıp, kaliteli ürün üretiminden asla taviz vermeden, başarı yönlü ve insan odaklı, çevreye önem veren, tasarrufa yönelik, yenilenebilir, geleceğe umut veren ve toplum için değer yaratan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Sektöründe global bazda lider, sürdürülebilir ve yüksek performanslı inovatif ürünler üreten, sektöründe farklılıklar yaratan, kalıcı bir firma olmak.

Değerlerimiz

Samimiyet : Tüm paydaşlarımızla saygı, sevgi korur ve güven temelli bir ilişki inşa ederiz.

Cesaret : Risk almaktan, adım atmaktan çekinmeyiz. Fikirleri özgürce dillendirir, aksiyon alır ve inisiyatif kullanarak sorumluluk alırız

Gelişim: En iyi bildiğimiz işi en iyi şekilde yapmaya çalışır, bunun için gerekli olan her türlü yeni bilgiye ulaşmak için çabalarız. Bilimin ve teknolojinin gücüyle, pozitif bir merakla, geçmişteki deneyimlerimizden faydalanarak, geleceğe umutla yönelir, gelişimin ve değişimin öncüsü oluruz.

Katılım : Paydaşlarımızı, ilgili oldukları her konuda dahil eder, fikirlerini paylaşır, teşvik eder, işbirliğiyle büyümeye çabalarız.

Faydalı : Topluma karşı duyarlı aynı zamanda insanlığa katkı sağlayan, faydalı ürünler üretmek hedefimizdir.

ARACINIZIN SORUNUNU ÇÖZECEK BİR CALDİNİ ÜRÜNÜ
MUTLAKA VARDIR

Car