CALDİNİ LPG PERFORMANS İYİLEŞTİRİCİ CALDİNİ LPG PERFORMANS İYİLEŞTİRİCİ

CALDİNİ LPG PERFORMANS İYİLEŞTİRİCİ

LPG’li araçların performansını arttırmak için yenilikçi temizleme teknolojileri ile formüle edilmiş hem yağlama hem temizlik sağlayan LPG katkı maddesi.

Kullanım Alanları: Kullanım Alanları: Supapları korur, tüm tesisatı temiz tutar, yanma sistemini iyileştirir, enjektörleri temizler, motorun soğukken çalışmasını kolaylaştırır, enjektörlerdeki kalıntılardan kaynaklanan sarsıntıları önler.
LPG Performans İyileştiricinin düzenli kullanımı, kalıntı oluşumunu önleyerek, motorun performansını arttırır ve gaz tüketiminin azalmasını sağlar.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-80351 100 ML LPG PERFORMANS İYİLEŞTİRİCİ 24 ADET/PCS

CALDİNİ BOR KATKILI PERFORMANS ARTTIRICI CALDİNİ BOR KATKILI PERFORMANS ARTTIRICI

CALDİNİ BOR KATKILI PERFORMANS ARTTIRICI

Üstün Nano Bor teknolojisi ile nano boyutta film tabakası oluşturarak hareketli parçaların arasındaki sürtünmeyi azaltır. Yakıt ekonomisi sağlamaya, motorun boşluk titreşimini ve sesini azaltmaya, motorun çalışma ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Uygulama: Her 50.000 km de bir, motor yağına, yağ dolum ağzından, motor rölanti devrinde çalışırken eklenir. Bir ambalaj 4 ila 6 lt arası motor yağı alan araçlar için yeterlidir. Kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız. İlk kullanımda 100.000 km üstü araçlara 2 no ekstra, 200.000 km araçlara 3 no Ultra Nano Bor Performans Katığı kullanılmalıdır. Fayda sürekliliği için kullanımdan sonraki her 50.000 km de bir kez, 1 no katık eklenmelidir.

Yukarıda belirtilenler, aracın yaşına km’sine ve kullanım şekline göre değişiklik gösterir.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-87343 250 ML BOR KATKILI PERFORMANS ARTTIRICI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ RADYATÖR ÇATLAK GİDERİCİ

Üretim materyali ne olursa olsun her türlü soğutma radyatöründe güvenle kullanılır. Korozyon önleyici özelliği ile ekstra koruma sağlar.

Kullanım alanları: Su soğutma sistemine sahip içten yanmalı tüm motorların delik veya çatlamış soğutma ve iç mekan ısıtma radyatörlerinde sızıntı önleyici olarak kullanılır.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-00940 300 ML RADYATÖR ÇATLAK GİDERİCİ 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ KARBON TEMİZLEME DİZEL YAKIT KATKISI

Yakıttaki jelleşmeyi ve donmayı engeller. Soğukta motorun daha kolay çalışmasını temin eder. Yakıtta daha iyi yanma sağlar. Motor gücünü artırır ve tasarruf sağlar. Kalıntıları temizler, motordaki güç kaybını azaltır. Bakım giderlerini azaltır. Egzoz dumanını ve kirliliği azaltır.

Kullanım alanları: Mazotla çalışan turbo, comonrail, t comonrail ve atmosferik tüm araçlarda kullanılabilir.

Uygulama: 45–60 lt yakıt için (320 ml.) Bir şişe kullanınız. Yakıt miktarına göre ilave edeceğiniz katkı miktarını yukarıda orana göre ayarlayınız. Katalizatöre zarar vermez.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-00971 300 ML KARBON TEMİZLEME DİZEL YAKIT KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ KARBON TEMİZLEME BENZİN YAKIT KATKISI

Yakıtın iyi yanmasını sağlar. Oktanı artırır. Rölantiyi düzenler. Motorun soğukta çalışmasını kolaylaştırır. Yakıt tüketimini düşürür. Egzoz dumanını ve kirliliği azaltır.

Kullanım alanları: Benzinle çalışan enjeksiyonlu ve karbüratörlü tüm araçlarda kullanılabilir.

Uygulama: 45–60 lt yakıt için (300 ml.) Bir şişe kullanınız. Daha fazla katık kullanmak istediğinizde yakıt miktarına göre katık miktarını ayarlayınız. Katalizatöre zarar vermez.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-00988 300 ML KARBON TEMİZLEME BENZİN YAKIT KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ

Yakıtın donmasını ve jelleşmesini engeller. Soğuk havalarda motorun daha kolay çalışmasını sağlar. Yakıt setanını ve vizkositesini (akışkanlığını) düzenler, sağlıklı yanma sağlar. Antiparafin (parafinleşmeyi engelleyen) katkılıdır. Mazottan kaynaklanan titreşimli çalışma, kurumlu duman atma gibi problemleri çözmeye yardımcı olur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-00995 300 ML DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ RADYATÖR TEMİZLEME

Diğer muadillerinin aksine asit içermediği için, aracınızdaki kauçuk hortum veya aliminyum parçalara zarar vermez. Yağı ve kiri çözerek temizler.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-01046 300 ML RADYATÖR TEMİZLEME 24 ADET/PCS
CLN-03217 450 ML RADYATÖR TEMİZLEME 24 ADET/PCS
CLN-03224 750 ML RADYATÖR TEMİZLEME 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ DUMAN KESICI EKONOMİZER YAĞ KATKISI

Yüksek sıcaklıklarda motorun yağ viskozitesini dengeleyerek aracın yağ yakmasını engellemeye yardımcı yeni nesil katkı. Yağın sürtünme katsayısını iyileştirir vuruntuyu ve aşınmayı azaltır. Egzoz dumanı ve yağ yakmayı azaltır

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-02081 400 ML DUMAN KESİCİ EKONOMİZER YAĞ KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ YAĞ KATKISI

Benzin ve dizel motorlar için aşınma ve sürtünme azaltıcı yağ katkısı. Standart yağ katkısı içeriğine ek olarak katkısı içeren üstün formül.Mineral ve yarı sentetik yağlarda kullanıma uygundur.

Kullanım Faydaları: Yağın yüksek sıcaklık mukavemetini arttırır. Yağın tutunma katsayısı artar. Aşınmaları gidermede, yakıt tüketimini düşürmede, yardımcı üründür. Katalitik Konverter ve Dizel Partikül Filtresi (DPF) içeren araçlarda kullanılabilir.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-01022 300 ML YAĞ KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ ETER SPREY

Çeşitli nedenlerden ötürü zor çalışan benzin ve dizel motorlarının kolay çalışmalarını sağlayan sprey. Otomobil, kamyon, motorsiklet, benzinli çim biçme makinesi, deniz araçları sıvı yakıtlı motorlarının ilk çalıştırma sıkıntıları için kullanılır.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-00483 200 ML ETER SPREY 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ YAKIT KATKISI

Kirli partikül filtre temizliği için geliştirilmiştir. NOx değerleri, yanma değerlerini normale getirir. Tıkanıktan kaynaklı güç kaybını gidermeye yardımcı olur. Dpf arıza ve problemlerini çözmeye yardımcı olur. Rejenarasyon işlemini normalleştirir. Dpf kendini temizleme (rejenarasyon) işlemi gerçekleştiremeyecek kadar tıkanmış partikül filtrelerini temizlemeye ve temiz kalmasına yardımcı olur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-02371 300 ML PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ YAKIT KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ MOTOR İÇİ TEMİZLEME

Yağ filtresinin engelleyemediği motor içinde birikmiş karbon, kurum ve kirlerin eski yağ ile motordan atılmasını sağlar. Motorun sağlıklı çalışmasını sağlar. Yeni yağın kirlenmesini engeller. Yeni yağın performansını artırarak, yağ ve motor ömrünü uzatır.

Uygulama: Yağ değişimden önce kirli yağa eklenir. Motor rölanti devrinde 10 dakika kadar çalıştırılır. Yağ filtresi ile birlikte yağ değiştirilir. Uyarılar ve İlkyardım: Yağ kilometresi geçmiş araçlarda kirlilik fazla olduğu için, kartel yağ süzgeci tıkanma ihtimali yüksektir. Yağ değişimi esnasında süzgecin kontrol edilmesi önerilir.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-01015 300 ML MOTOR İÇİ TEMİZLEME 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ DPF TEMİZLEYİCİ

Kirli partikül filtre temizliği için geliştirilmiştir. NOx değerleri, yanma değerlerini normale getirir. Tıkanıktan kaynaklı güç kaybını gidermeye yardımcı olur. Dpf arıza ve problemlerini çözmeye yardımcı olur. Rejenarasyon işlemini normalleştirir. Dpf kendini temizleme (rejenarasyon) işlemi gerçekleştiremeyecek kadar tıkanmış partikül filtrelerini temizlemeye ve temiz kalmasına yardımcı olur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-02357 1 KG PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEME - KOMP-1 12 ADET/PCS
CLN-02364 1 KG PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEME - KOMP-2 12 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ PARTİKÜL FİLTRE SIVISI

Dizel araçlardaki partikül filtresi yakıt emisyonunu düşürmek kullanılan bir filtredir.

Kullanım: Yeni nesil dizel araçlarda, dizel partikül filtresinin kendi kendisini temizleyebilmesi amacıyla, araçlara ayrı bir depo yardımıyla partikül filtresinin üzerine bir sıvı püskürtme işlemi yapılır.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-03378 1 LT PARTİKÜL FİLTRE SIVISI 1 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ LPG YAKIT KATKISI

Enjeksiyon sistemli, ilk çalışmada benzin kullanan LPG sistemli araçlar için özel olarak geliştirilmiş yakıt katkısı. Karbon temizleyici özelliklere ek olarak LPG kullanan araçlardaki, subap kuruluğu ve gaz kelebeği ekstra kurum birikimi problemlerini çözmeye ve oluşum engellemeye yardımcı katkı.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-02661 300 ML LPG YAKIT KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ DİZEL YAKIT PERFORMANS ARTTIRICI

Yanma odasında ve enjeksiyon sisteminde kalıntı oluşumunu önlemeye yardımcı, asit, sülfür ve fosfor gibi kimyasallar içermeyen, dizel yakıt performansı arttırıcı etkiye sahip katkıdır. Yakıt kalori değerine motor tolerans ölçülerinde katkı sağlar. Yakıt akış yollarının temiz kalmasını sağlayarak sağlıklı yanma sağlar.

Kullanım alanları: Atmosferik, turbo ve common rail, Euro(ec) normlarında tüm dizel yakıtlı motorlar için uygundur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-03194 300 ML DİZEL YAKIT PERFORMANS ARTTIRICI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ ŞANZIMAN YAĞ KATKISI

Caldini şanzıman yağ katkısı üstün nitelikli katkılar ve yüksek performanslı yağlayıcılarla harmanlanmıştır. Senkromeç ve dişlilerin korunması için yüksek ısı dayanıklılığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Binek türü araçlarda şanzıman ve diferansiyel için birer tüp yeterlidir. Diferansiyel, şanzıman, dişli grupları, eksantrik presler, arka akslar, sonsuz vidalar gibi aşırı basınçla çalışan mekanizmalarda kullanılır. Yağ kapasitesi fazla olan araçlarda kapasitenin %5-10 kadar kullanılmalıdır. Dört mevsim kullanıma uygundur.

Faydaları: Geliştirilmiş yeni teknolojik özellikleriyle vitesin kolay geçmesin yardımcı olur. Sistemdeki sesi ve ısıyı azaltmaya yardımcı olur. Aktarma organlarındaki güç kaybını azaltır. Mil yataklarında ve dişlilerde daha az sürtünme sağlar. Diş aşınmasını azaltır. Oksidasyonu ve yüzey bozulmasını minimize eder. Motorun ürettiği gücü tekerleklere kayıpsız iletmeyi sağlar ve aşınma tepkisini azaltır. Şanzıman dişlilerinde ve yüksek derecede yüklenmiş takviye viteslerindeki yüksek vuruntuları , viteslerdeki kaynama ve aşınmaları önler. Tüm rulman ve vites yüzeylerinde film tabakası dayanıklılığını arttırır. Korozyonu ve tortu oluşumunu engeller.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-03385 300 ML ŞANZIMAN YAĞ KATKISI 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ MOTOR YAĞ SIZINTI ÖNLEYİCİ

Caldini Motor Yağ Sızıntı Önleyici, motor parçalarını sökmeden yağ sızıntılarını durduran ve önleyen yağda çözünebilen motor yağ katkısıdır.

Özellikleri: Motor parçalarını sökmeden yağ sızıntılarını durdurur ve önler. Krank mili, kam mili ve subapların lastik ve neopren contalarını güçlendirir. Sentetik, mineral bazlı, tek dereceli veya çok dereceli tüm motor yağları ile uyumludur. Katalitik konvertöre zarar vermez. Yağın viskozitesini ve kalitesini etkilemez.

Kullanım yeri: Yağ eksilten turboşarjlı olan veya olmayan tüm benzinli ve dizel motorlarda kullanımı tavsiye edilir.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-03392 300 ML MOTOR YAĞ SIZINTI ÖNLEYİCİ 24 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ KIRMIZI ANTİFRİZ 1.5 LİTRE

Korozyon oluşumunu önler. Donma ve kaynama noktasını yükseltir. Etilen glikol bazlı ve özel katıklar içeren uzun ömürlü antifrizdir. Hafif alaşımların kullanıldığı modern araçlarda özellikle alüminyum içeren motorlarda, metallerin korunmasında mükemmel koruma sağlar. Motorun soğutma sistemini donmaya, kaynamaya, korozyona, paslanmaya ve, aşınmaya karşı korur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-01800 1,5 LT KIRMIZI -40 ANTİFRİZ 12 ADET/PCS
CLN-03507 1,5 LT KIRMIZI -56 ANTİFRİZ 12 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ MAVİ ANTİFRİZ 1.5 LİTRE

Korozyon oluşumunu önler. Donma ve kaynama noktasını yükseltir. Etilen glikol bazlı ve özel katıklar içeren uzun ömürlü antifrizdir. Hafif alaşımların kullanıldığı modern araçlarda özellikle alüminyum içeren motorlarda, metallerin korunmasında mükemmel koruma sağlar. Motorun soğutma sistemini donmaya, kaynamaya, korozyona, paslanmaya ve, aşınmaya karşı korur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-02272 1,5 LT MAVİ -40 ANTİFRİZ 12 ADET/PCS
CLN-03491 1,5 LT MAVİ -56 ANTİFRİZ 12 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ KIRMIZI ANTİFRİZ 3 LİTRE

Korozyon oluşumunu önler. Donma ve kaynama noktasını yükseltir. Etilen glikol bazlı ve özel katıklar içeren uzun ömürlü antifrizdir. Hafif alaşımların kullanıldığı modern araçlarda özellikle alüminyum içeren motorlarda, metallerin korunmasında mükemmel koruma sağlar. Motorun soğutma sistemini donmaya, kaynamaya, korozyona, paslanmaya ve, aşınmaya karşı korur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-01794 3 LT KIRMIZI -40 ANTİFRİZ 4 ADET/PCS
CLN-03521 3 LT KIRMIZI -56 ANTİFRİZ 4 ADET/PCS

Product Product

CALDİNİ MAVİ ANTİFRİZ 3 LİTRE

Korozyon oluşumunu önler. Donma ve kaynama noktasını yükseltir. Etilen glikol bazlı ve özel katıklar içeren uzun ömürlü antifrizdir. Hafif alaşımların kullanıldığı modern araçlarda özellikle alüminyum içeren motorlarda, metallerin korunmasında mükemmel koruma sağlar. Motorun soğutma sistemini donmaya, kaynamaya, korozyona, paslanmaya ve, aşınmaya karşı korur.

KODÜRÜN ADIKOLİ İÇİ ADET
CLN-01787 3 LT MAVİ -40 ANTİFRİZ 4 ADET/PCS
CLN-03514 3 LT MAVİ -56 ANTİFRİZ 4 ADET/PCS